S kým spolupracujeme?

Od roku 2003 jsme členy Asociace center pro rodinu ACER, Průchodní 2, Brno. ACER je od roku 2005 členem Federace katolických rodinných svazů v Evropě FAFCE.

Naše sdružení úzce spolupracuje se  sdružením YMCA - Živá rodina

YMCA - Živá rodina

Spolupracujeme s centry pro rodinu v celé republice, zvláště s Centrem pro rodinný život Olomouc, Centrem pro rodinu v Plzni, Centrem pro rodinu a sociální péči Brno a Národním centrem pro rodinu v Brně.

Velice rádi pořádáme naše akce v  Mateřském centru Domeček,-KCMT na Hájích, Komunitním centru sv. Prokopa , Strašnické farnosti, mateřských centrech a v dalších zařízeních.

Pro naše pobytové aktivity rádi využíváme "Dům sv. Vintíře" v Dobré Vodě na Šumavě.

  

Z bohulibých aktivit doporučujeme:

Národní týden manželství

Na rok 2011 jsme obdrželi dotace

od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR - projekty „Společná příprava na život v manželství“ (od r. 2005), „Program efektivního rodičovství krok za krokem“ (od r. 2007), „Máma a táta pro 21. století“ (od r. 2008)

V roce 2010 naši činnost podpořili sponzorskými dary:

Sdružení Ackermann-Gemeinde a francouzská "farnost" v Praze (společenství kolem kostela sv. Josefa na Malé Straně) - společné aktivity pro osamělé maminky Rodinného centra Praha a Centra pro rodinný život Olomouc (Francouzi přispívají na tento projekt našemu sdružení od r. 2003!)


a dále Jan Čapek, Martin Filip, Gekon s.r.o. (od r. 2008), Filip Jareš, František Jirsa, František Kudrna, Pavel Kučera, Jiří Máca, Marie Macounová, Petr Marek, Jiří Musil, Peter Michael Stephens, Blanka Strouhalová, Pavel Vopařil a Jan Zindulka.

V minulosti na naši činnost přispěli např.:

Arcibiskupství pražské - projekt "Křesťanská psychologická poradna" (2006-2008),
F - nadace - projekt "Společná příprava na život v manželství" (2006) ,
Ministerstvo kultury ČR - projekty "Společenství osamělých maminek s dětmi" (2006-2007) a "Společná příprava na život v manželství" (2004),
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR -"Křesťanská psychologická poradna" (2006-2007),
Magistrát Hlavního města Praha - „Program efektivního rodičovství krok za krokem“ (2008) a "Společenství osamělých maminek s dětmi" (2008-2009)
a dále např. Euro RSCG, Monique Chlala, Jitka Materová, Jan Šilhavý, Tesco Stores ČR a.s., Vladimír Verner, Barbora Vernerová, Yves Rocher s.r.o.pro členy info@rodinnecentrum.cz

 

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018